Волинська трагедія: Україна і Польща домовилися про спільні дослідження

Міністри закордонних справ України та Польщі Павло Клімкін та Вітольд Ващиковський домовилися про сприяння в організації спільної роботи істориків двох країн з вивчення Волинської трагедії.

Про це сказав український міністр в ході спільної прес-конференції з міністром закордонних справ Польщі в Києві, – пише Українська правда.

“Ми домовилися сприяти роботі наших істориків, які будуть документально, в архівах дивитися, що і як сталося (на Волині за часів Другої світової війни – ред.).”, – сказав він.

За його словами, під час переговорів глави МЗС двох країн домовилися призначити співголів Українсько-польського форуму, які будуть послідовно сприяти роботі істориків двох країн.

Як відомо, 22 липня польський Сейм затвердив резолюцію, якою встановив 11 липня Національним днем пам’яті жертв геноциду, вчиненого проти громадян 2-ї Речі Посполитої в період Другої світової війни.

8 вересня Верховна Рада затвердила заяву України щодо ухвалення Сенатом і Сеймом Польщи постанов про Волинську трагедію, в якій засудила односторонні дії Сенату та Сейму Республіки Польща.