Прилуцьке «підбурють» до об’єднання заради виборів, ‒ Григоренко

Село Прилуцьке, представники якого нещодавно підписали договір про співпрацю із Луцьком, деякі депутати обласної ради та представники районної влади «штучно» спонукають до об’єднання, аби прискорити оголошення виборів.

Про це 13 вересня під час оперативної наради заявив заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко.

За словами Григоренка, зараз напрацьовують договір про співпрацю, аби встигнути винести його на вересневу сесію міськради та у жовтні розпочати фактичну співпрацю. Проте під час останньої зустрічі у селі Григоренко помітив «штучні рухи», які стимулюють мешканців села говорити не про співпрацю, а саме про об’єднання.

«Окремі депутати облради, голова Ківерцівської районної ради підняли питання про об’єднаня», ‒ повідомив Григоренко. Він нагадав, що поки йшла мова лише про співпрацю з Прилуцьким. І хоч у перспективі Луцьк не проти об’єднання, питання поки не на часі. Тож? такі рухи Григоренко називає «палками в колеса», адже поки ні Луцьк, ні Прилуцьке не готові до дійсного об’єднання.

Заступник мера вважає, що ситуацію загострюють, аби прискорити призначення виборів, адже у разі проходження процедури об’єднання наступним етапом є вибори. Тож Григоренко попросив депутатів не нагнітати ситуацію, а поки просто співпрацювати. Він запросив до діалогу інші сільські ради та мешканців.