Після трагедії із волинськими бійцями посилили заходи безпеки

Після вибуху гранатомета, в результаті якого постраждали 7 волинських бійців, на Рівненському полігоні приділяють більше уваги питанню безпеки.

Про це повідомляє Сфера-ТВ.

Навчання резервістів на заключному етапі. Нині вони відточують майстерність та пригадують усі ази військової справи на полігоні. Щоправда, це бойове злагодження не обійшлося без неприємних інцидентів. Вибух гранатомету під час навчань поранив сімох волинських військовослужбовців. Проте, ризик вдалося мінімізувати, – кажуть в ОК «Захід». І нині питанню безпеки приділяють більше уваги.

Начальник прес-служби ОК «Захід» Анатолій Прошин розповів: «Військовослужбовці знаходилися в індивідуальних засобах захисту – бронежилетах, касках і оперативно надана була медична допомога. Більш кваліфікована допомога була надана в шпиталі. Як тільки стався цей випадок, були припинені заняття на 2 години. Додатково були проведені заняття із заходів безпеки».

Нині у резервістів знову триває підготовка. Опановують усі види техніки, вчаться взаємодіяти у підрозділах і бути напоготові під час небезпеки.

«Наші резервісти займалися в нашому підрозділі вогневою підготовкою, водінням, тактичною підготовкою. Вдосконалюють свої навики ведення бойових дій», – зазначив резервіст Євген Мельник.

Роман Олексюк – родом із Ковеля. Він танкіст-контрактник із досвідом бойових дій в зоні АТО. Був біля Новгородського та Маріуполя, відстрілювався від ворога. Сьогодні займається разом з резервістами на полігоні, переконаний, що свій бойовий досвід вони не забули.

«Резервісти приходять ті, що були раніше мобілізовані. Досвід є. З ними добре співпрацювати. Є контрактники. Ми з ними дуже добре працюємо», – каже військовослужбовець-контрактник Роман Олексюк.

Загалом резервісти перебувають на полігоні вже понад 10 діб. Попри нещасний випадок, збори проходять згідно за графіком. Тож усі учасники повернуться до своїх домівок вчасно.