Історія від волонтера: права рука не знає, що робить ліва

Суди у справах бійців 51-ої окремої механізованої бригади У Володимирі-Волинському не відбулися.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Подаємо його допис без змін та правок:

«Сьогодні. Володимир. Суди по двом бійцям 51 ОМбр. Не відбулися. Саші Корецькому далося взнаки поранення, погіршився стан здоров’я і він не зміг прибути, Саша Хвас – приїхав. Але ні по одній, ні по іншій справі не було свідків обвинувачення та в чергове не надійшли документи по 51 бригаді, які витребовував суд, Схоже на те, що хтось дуже гарно «позамітав» сліди при ліквідації 51 ОМБр… Тому справи приречені на судову тяганину.

Це дві останні справи по так званому СЗЧ (самовільне залишення частини, – ред.) 51 ОМБр, які ще не закриті і по яким затверджував обвинувальні акти прокурор, якого вигнали з військової прокуратури. Всі вже розуміють безглуздість і обвинувачення, і самого кримінального переслідування, але… Не хочу даремно лити жовч на голови військовим прокурорам, але я сьогодні не зрозумів, що відбувається. Права рука не знає, що робить ліва? Сподіваюсь до 04.10. 2016 – пройде.

ПиСи: дякую друзям, які досі від мене не відвернулись і класному військовому спеціалісту, який сьогодні підказав важливі деталі по справі «22 бійців», – йдеться у дописі.