У Луцьку відбувся спортивний фестиваль

У Луцьку відбувся фестиваль “Молодь за здоровий спосіб життя” в рамках Олімпійського тижня, під час якого  вихованці спортивних клубів демонстрували свої вміння у різних видах спорту.

Захід відбувся 13 вересня.

Директор комунального закладу «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Наталія Назарук подякувала учням гімназії №7 та студентам, які долучилися до проведення олімпійського уроку. Виступила також наймолодша учасниця олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро Ірина Климець, яка попросила не забувати підтримувати українських паралімпійців, які зараз саме змагаються за медалі. Тренерам вона побажала наснаги та терпіння.

Опісля глядачам представили показові виступи  спортсменів та тренерів, які їх готують.

Першими виступили вихованці тренера з тхеквондо Олександра Кінаха, які продемонстрували свої навички у п’яти техніках. Опісля свій танець продемонстрували вихованці клубу спортивного бального танцю «Ритм». Після танцюристів на поле знову вийшли юні борці, які тренуються під керівництвом майстра спорту із дзюдо, самбо та сумо Інни Нумейчук. Згодом свою майстерність показали вихованці клубу тхеквондо «Білий лев». Виступ на спортивному майданчику підсумувала вихованка дитячо-юнацької спортивної школи Богдана Кротік, яка виконала надзвичайний гімнастичний номер.

Після цього усі глядачі пішли на спортивний майданчик поблизу, аби подивитися на виступ воркаутерів. Хлопці показали високий рівень підготовки, тож їхній виступ також зустріли гучними оплесками.

Голова Луцького православного братства тверезості Степан Ярема наголосив, що хлопцям вдалося досягти таких високих результатів завдяки здоровому способу життя.