У Любомлі встановлюють відеокамери

У Любомлі почали встановлювати камери відеоспостереження. Сам процес розміщення камер планують завершити ще до зими.

Про це повідомляє Кордон.

У центрі Любомля почали ставити камери відеоспостереження. Найближчим часом планують встановити шість камер, які розпочнуть свою роботу.

Чимало зусиль для прискорення процесу нині докладає депутат Любомльської міськради Олександр Мікульський. Він пояснює, що хоче, щоб Любомль став справді безпечним містом. Оскільки, зважаючи на криміногенні події, які відбуваються у місті, жителі стривожені.

Камери у місті встановлює рівненська фірма “Кватро”, яка обслуговують систему контролю за транспортними засобами”Рубіж” на міжнародній трасі “Ковель-Київ-Ягодин”.

Програма “Безпечне місто” передбачає відеонагляд у різних закладах, зокрема: у школах, дитячих садочках та лікарнях. Камери спостереження будуть розміщені також поблизу торгових центрів та магазинів.

У Любомлі планують встановити 26 камер, але сервер може функціонувати і на 32 камери. Тобто є декілька вільних камер для використання, наприклад, приватними підприємцями задля безпеки свого майна.

Сервер розмістять у міській раді. Система працюватиме у захисній кімнаті, доступ до якої матиме обмежене коло осіб. А у відділенні поліції черговий спостерігатиме за подіями, що фіксуватимуть усі камери у місті.

Цікаво, що планують також запустити одну або ж декілька камер для користувачів мережі Інтернет, які у онлайн-часі зможуть спостерігати за життям міста.