Опублікували відео затримання «бурштинового» прокурора на Рівненщині

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на свої сторінці у Facebook опублікував  відео, на якому прокурора Сарненського району Вадима Топольського, затриманого сьогодні у ході спецоперації «Бурштин», силовики ведуть в наручниках до авто.

На початку липня силовики, щоправда під прицілом телекамер, так само вели до авто вже екс-заступника прокурора Рівненщини Андрія Боровика, підозрюваного в очоленні «бурштинової мафії» на Рівненщині, – пише Четверта влада.

Нагадаємо, сьогодні, 12 вересня слідчі Головної військової прокуратури ГПУ, оперативники Департаменту захисту економіки Національної поліції, ГУБКОЗ СБУ спільно з бійцями підрозділу спецпризначення КОРД затримали Вадима Топольського та двох підозрюваних в організації незаконного видобування бурштину.

У липні 2016 року правоохоронці провели спецоперацію по затриманню організаторів «бурштинової мафії». До складу входили перший заступник прокурора Рівнеської області, діючі та колишні працівники поліції, співробітники СБУ, а також представники криміналітету.

«Затримання стали результатом роботи слідчих військової прокуратури та оперативників ДЗЕ НПУ, які спільно з працівниками ГУБКОЗ СБУ зібрали достатньо доказів, що підтверджують причетність затриманих до вже викритих, а також вчинення нових кримінальних правопорушень», – йдеться у повідомленні міністра.