Горохів: назвали причину смерті чоловіка на виробництві

Мельник ТзОВ «Агропродукт-Горохів» загинув на виробництві – не вимкнувши млин, він виліз на станину, аби перевірити забиті циклони. Працівник при цьому перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Про це повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини з посиланням на прес-службу Управління Держпраці у Волинській області.

Завершено розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком у ТзОВ «Агропродукт-Горохів».

Комісія зі спеціального розслідування нещасного випадку з’ясовано обставини та причини смерті мельника ТзОВ «Агропродукт-Горохів». Нещасний випадок стався ще 16 червня в приміщенні млина, на виробничій базі в селі Холонів Горохівського району.

Під час розслідування встановили, що чоловік, не вимкнувши млин, виліз на станину млина та саморобним гумовим молотком почав простукувати циклони, які були забиті. Штанину загиблого зачепило валом приводу циклонів та намотало на ці циклони.

Технічні причини настання нещасного випадку відсутні. Організаційними причинами є невиконання вимог інструкцій з охорони праці та порушення технологічного процесу. Психофізіологічною причиною є алкогольне сп’яніння.

Розглянувши обставини та причини смерті мельника, комісія зі спеціального розслідування визнала даний нещасний випадок таким, що пов’язаний з виробництвом.