Суд щодо бійки за участі поліцейського в Луцьку: розгляд перенесли

Оголосили перерву до жовтня в справі про визнання дій протиправними та скасування протоколу про адміністративне правопорушення слідчим ГУ НП Володимиром Ухо.

Засідання відбулося у понеділок, 12 вересня.

Суддя луцького міськрайонного суду Олександр Гринь оголосив перерву в справі про визнання дій протиправними та скасування протоколу про адміністративне правопорушення слідчим ГУ НП Володимиром Ухо.

Нагадаємо, В ніч з 30-го на 31-ше липня цього року в пивному клубі “Оболонь” сталася бійка за участі слідчого Головного управління Національної поліції України у Волинській області Володимира Уха. Коли його доправили у поліцейський відділок міста, правоохоронці, які не представилися, переконували колег не «заводити справу» на слідчого.

Пізніше в інтернеті з’явилося відео інциденту у пивному клубі «Оболонь».

На початку судового засідання суддя Олександр Гринь сказав, що відео бійки з бару «Оболонь» не надійшло. Представник позивача заявив клопотання витребувати копію відеозапису з бару «Оболонь» з матеріалів кримінального впровадження, де слідчий Володимир Ухо є постраждалим.

Також представник позивача заявив клопотання, щоб долучити до матеріалів справи рапорти чергового інспектора про те, що на лінію «102» надійшло повідомлення від Ухо про побиття біля бару «Оболонь» та рапорт інспектора про повідомлення жінки, що була під час подій у барі про те, що заявниці та Ухо нанесли тілесні ушкодження. Крім того представник позивача клопотав допитати помічника чергового про те, що на лінію «102» надійшло повідомлення лікаря про огляд Ухо з зазначеними в рапорті тілесними ушкодженнями.

Також рапорт помічника чергового про повідомлення лікаря на «102» про огляд Джуса (другого потерпілого) з зазначеними у рапорті тілесними ушкодженнями та висновок експерта про загальний фізичний стан та зовнішній вигляд слідчого. Ще одне клопотання стосувалося доручення заяви про залучення Ухо в якості потерпілого у кримінальному проваджені.

Також представник позивача просив залучити як свідка слідчого міського відділу, на що інспектор патрульної поліції Степан Стецькович заявив, що слідчий міського відділу не може бути свідком у справі адже він не був присутній під час подій біля бару «Оболонь». Суддя не задовільнив клопотання про долучення слідчого міськвідділу як свідка.

Отож, суд оголосив перерву у судовому засіданні для витребування відео бійки з бару «Оболонь» до 19 жовтня.