Волиняни стали найкращими танкістами ЗСУ

Військові 14-ої окремої механізованої бригади перемогли у змаганнях танкістів.

Про це повідомили у прес-службі Волинського з’єднання.

На військовому полігоні в Чернігівській області завершилися змагання на кращий танковий взвод Збройних Сил України, в яких брали участь кращі танкісти Сухопутних, Військово-морських та Високомобільних десантних військ ЗСУ. Сухопутні війська представляв на змаганнях танковий взвод Волинського з’єднання.

Змагалися танкісти у кількох номінаціях: літній військовий біатлон, снайперська та флангова стрільба з танків, стрільба на дальні відстані та танкова карусель.

Перемогу здобули бійці танкового взводу 14-ої окремої механізованої бригади, яка входить до складу військ оперативного командування «Захід» Сухопутних військ.

«Всі три екіпажі доклали максимум зусиль, аби вибороти цю перемогу. Всі наші танкісти учасники АТО й мають бойовий досвід, який нам згодився. Приємно, що перехідний приз – танк Т-34 повертається на своє почесне місце в штаб нашої військової частини!» – розповів командир підрозділу капітан Роман Багаєв.

Начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко  вручив танкістам 14-ої бригади сертифікат на 90 тисяч гривень, державні нагороди та цінні подарунки. Командира підрозділу капітан Романа Багаєва нагородили орденом «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня.