«Волиньобленерго» розішле 400 тисяч бланків на субсидії

Жителі області зможуть вдома заповнити необхідну документацію та відправити її поштою для отримання субсидій, адже ПАТ «Волиньобленерго» виготовило та розішле мешканцям області 400 тисяч комплектів бланків, необхідних для отримання житлових субсидій.

Про це повідомили у прес-службі товариства.

Комплект складається з чотирьох аркушів:

  • На одному роздруковані бланки заяви та декларації (з однієї сторони – заява, з другої– декларація);
  • На другому – повідомлення для споживача (з двох сторін);
  • Інструкції про порядок заповнення заяви і декларації (з однієї та другої сторони);
  • Кольорової інформаційної листівки.

Усі 400 тисяч комплектів документів будуть розноситися листоношами безпосередньо в оселі волинян до 1 жовтня. Для цього волинські енергетики уклали відповідну угоду з УДППЗ «Укрпошта».

Для тих користувачів, які звикли користуватися Інтернетом, є можливість завантажити аналогічний пакет документів зі сайту ПАТ «Волиньобленерго».

Дізнатися більш детально про житлові субсидії можна у Департаменті соціальної політики та Управліннях соціального захисту населення по районах.

Увага! Домогосподарства, які одержували субсидію впродовж опалювального сезону 2015-2016 років (крім тих, кому субсидію було призначено за рішенням комісії), та ті, які вже одержують її зараз,  жодних документів (заяв та декларацій) подавати не мають. Субсидію Вам уже призначено.