Шахраї з Києва вкрали гроші на лікування волинянки

Шахраї вкрали з картки онкохворої волинянки гроші, які благодійники перерахували на її лікування.

Про це інформує Вісник.

39-річна рожищенка Наталія Дацик виховує двох неповнолітніх дітей. Нещодавно лікарі діагностували у неї складну форму онкології. Хворій потрібне довготривале та дороговартісне лікування.

Зараз у жінки – важкий больовий синдром, тож кілька разів на добу їй вводять морфін. Препарат родина, відповідно до державної програми, мала б отримувати безплатно. Однак через недостатнє фінансування Рожищенська центральна районна лікарня не може його купити, щоб забезпечити ним хворих.

Чоловік Наталії Ігор Дацик розповів, що картку «Ощадбанку», реквізити якої вказали для перерахунку коштів, обчистили шахраї.

Чоловік отримав повідомлення про нібито переказ коштів від родини Сікорських – майже 5 тисяч гривень. Волинянин зателефонував на номер, з якого прийшло повідомлення, щоб подякувати благодійникам. Розмова тривала близько хвилини, а після неї на телефон Дацика прийшло нове повідомлення про підключення послуги переадресації СМС, якої він не замовляв.

Чоловік відразу звернувся у банк, однак було уже пізно. Шахраї встигли викрасти гроші.

За словами працівників банку, аферисти розплатилися цими коштами в одному зі столичних супермаркетів.

Як розповів рожищенець, нещодавно за схожою схемою обікрали картку для збору допомоги на лікування важкохворої дівчинки. У цьому випадку зловмисники заволоділи кількома тисячами гривень.

1 2