Луцькі патрульні завітали до дітей із вадами зору

Інспектори патрульної поліції разом з волонтерами відвідали Крупівський навчально-реабілітаційний центр для слабозорих і незрячих дітей у Луцькому районі.

Про це у соціальній мережі Facebook написав громадський активіст Володимир Бут-Гусаїм.

За словами Бут-Гусаїма, патрульна поліція не залишилась осторонь вихованців цього закладу і завітала до них, аби познайомитись, повторити правила дорожнього руху, відповісти на запитання. Разом із правоохоронцями до центру прибули і волонтери ГО «Твори добро» та ГО «Автомайдан Волинь».

«Нині тут навчається більше ста учнів, і вони завжди раді гостям.  Патрульні поліцейські були в центрі уперше. Та й загалом це перший заклад з числа реабілітаційних центрів нашої області, які відвідали полісмени, їх усього на Волині 16, де навчаються діти з різними вадами», – зазначив активіст

Патрульні поінформували присутніх про дорожні знаки, розповіли, з чим стикаються в щоденній роботі, радо фотографувалися з ними. Також подарували їм книжки про правила дорожнього руху і печиво від мецената.

Діти малювали на асфальті дорожні знаки, приміряли яскраві жилети полісменів, з зацікавленням розглядали обмундирування патрульних.