Луцьк: руйнуються недоремонтовані сходи

Ремонт сходів, що ведуть від вулиці Шопена до Ботанічного саду, поблизу Палацу учнівської молоді, залишається незавершеним: поки посадовці міськради «підганяють» підрядника, у якого виникли фінансові труднощі, «небайдужі лучани» викрали частину металевих конструкцій.

Як повідомляють місцеві мешканці, ще на початку літа розпочалися ремонтні роботи – тоді встановили металеві стовпчики під поручні, поклали бордюри, однак на цьому усе й скінчилося. Оскільки стовпчики не були забетоновані, а просто вставлялися у землю, чимало з них викрали, очевидно, на металобрухт, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Станом на початок вересня сходи лишаються у аварійному стані, а частина нових бордюрів вже побита.

Раніше повідомлялося про те, що на реставрацію сходів виділили до 130 тисяч гривень, а роботи планували завершити до Дня незалежності або не пізніше 1 вересня. Неподалік ремонт сходів, що ведуть до Ботанічного саду з вулиці 8-го березня, усе ж завершили.

Директор департаменту житлово-комунального господарства міськради Юрій Крась пояснив, що роботи з ремонту тривають, однак фірма-підрядник мала фінансові труднощі, що і спричинило затримки.

«Ми сплатили аванс по цих сходах, контроль здійснюється, є технічний нагляд і всі бюрократичні процедури проведені», ‒ повідомив посадовець.

З його слів, підрядника «підганяють», тож орієнтовно до кінця вересня ремонт повинен бути завершений.