Луцьк: патрульним допомагатиме евакуатор

Із кінця вересня цього року у місті почнуть евакуйовувати транспортні засоби, якщо для цього буде необхідність.

КП «Автопарксервіс» надає патрульній поліції евакуатор з маніпулятором вантажною підйомністю 3,5 тонни, тобто, буде можливість евакуйовувати фактично всі транспортні засоби цілодобово, ‒ повідомляють у прес-службі патрульної поліції Луцька.

Як розповів директор КП Олександр Мартинюк, якщо патрульні бачитимуть необхідність евакуації, вони телефонуватимуть в колл-центр, звідки на місце направлятимуть евакуатор. На місці складатимуть відповідний акт і направлятимуть автомобіль на штрафмайданчик на вулиці Ківерцівській. Щоб забрати автомобіль, водій має прибути в Управління патрульної поліції, де на нього винесуть постанову за порушення ПДР. Із цією постановою та доказом оплати він повинен з’явитися на штрафмайданчик, де також має внести оплату за евакуацію та тимчасове зберігання транспортного засобу. Лише після цього забере свій автомобіль.

Евакуація до 2 тонн – 600 гривень, від 2 до 3 тонн – 700 гривень, від 3 тонн – 850 гривень. Зберігання: 1-7 доби – 120 гривень за добу, далі після 8 дня – 20 гривень за добу.