Луцьк: нагородили волинських олімпійців

У Палаці культури Луцька відбулися з нагоди Дня фізичної культури і спорту нагородили волинян, які брали участь в Олімпійських іграх.

Про це інформує Район. Луцьк.

Кращих спортсменів краю прийшли привітати заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Мишковець, заступник міського голови Юрій Моклиця, начальник відділу апарату обласної ради Галина Карнауховапише«Таблоїд Волині».

Розпочалося святкове дійство із відеорепортажу з олімпійцями, пише відділ інформаційної роботи міської ради. Після цього учасників ХХХІ літніх Олімпійських ігор, які відбувались з 5 по 21 серпня у Ріо-де-Жанейро, що у Бразилії, запросили на сцену.

Зал бурхливими аплодисментами зустрічав Івана Банзерука (легка атлетика, спортивна ходьба на 50 км), Надію Боровську (легка атлетика, спортивна ходьба на 20 км), Ірину Климець (легка атлетика, метання молота), Тетяну Коб (бокс, вагова категорія 51 кг), Валентину Мирончук (легка атлетика, спортивна ходьба на 20 км), Марію Повх (веслування на байдарках і каное).

І звичайно ж, тренерів-викладачів наших олімпійців: Володимира ЯловикаВіктора Ковальова,Валентину Матвійчук-ЖолначМиколу КалиткуІвана ПаліяРомана Черкашина,Віктора РогатінаТараса ШевченкаРомана ПовхаОльгу Мухаметаліну.

Спортсменів привітали подарунками, грамотами та квітами заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Мишковець, заступник міського голови Юрій Моклиця, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Ігор Дмитришин, начальник управління з питань фізичної культури та спорту міської ради Юрій Волинець, заступник голови Волинського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Микола Зайченко.