Гунчик пригрозив перевізнику за хамство матері загиблого атошника

На Волині перевізник відмовився безплатно возити матір загиблого бійця.

9 серпня його та всіх водіїв «на килим» викликав голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик, ‒ пише Волинський інформаційний портал.

До голови ОДА звернулася мама загиблого бійця Надія Іонова зі скаргою, що на маршруті «Луцьк–Смідин» їй неодноразово відмовляли в пільговому проїзді. Цей маршрут обслуговує перевізник Віктор Лісневич, який разом зі своїми водіями приїхав на «очну ставку» з жінкою. До розмови запросили і атошників.

Лучанка Надія Іонова розповіла, що їй від матері дістався будинок у селі Дольськ Турійського району, де вона періодично живе. Конфлікти з водіями почалися з травня минулого року, коли вона невдовзі після похорону сина повернулася з лікування.

«Я зіткнулася з хамством. Їхав високий сивий мужчина. Я пред’явила посвідчення (мала їхати з Турійська в Дольськ). Тоді ще пільги ніхто не зняв, а він сказав: ніяких пільг вже немає», – розповіла жінка. Схожі ситуації повторювалися неодноразово. До того ж, коли мама бійця платила гроші за проїзд, квитка, звісно, не отримувала.

Володимир Гунчик нагадав, що навіть після відміни пільг на державному рівні, згідно з його розпорядженням, перевізники повинні були звернутися по компенсацію витрат на перевезення родин полеглих воїнів.

«Ми готові були робити цю компенсацію, не зважаючи, що немає коштів в обласному бюджеті. Пільги є і вони визначені розпорядженням голови ОДА, яке було узгоджене і затверджене рішенням обласної ради», – наголосив він.

Жінка скаржилася і на культуру водіїв, зокрема, на російську попсу, яка гучно лунає в маршрутках. Окрім того, один із водіїв, маючи повен автобус пасажирів, двадцять хвилин мив та заправляв транспорт.

«Я думаю, що ми зібралися не для того, щоб когось принизити, але щоб люди, які зібралися сьогодні в залі, зрозуміли, що кожен із вас міг би бути там. Там, де загинули наші хлопці», – зауважив голова облдержадміністрації.

Натомість перевізник Віктор Лісневич стверджує, що жодних порушень не було. Мовляв, тільки з однією пасажиркою виникають непорозуміння. «У нас в області – двісті загиблих. Ми їхніх рідних і близьких повинні носити на руках, а не з претензіями возити в автобусах», – обурився Володимир Гунчик.

«Таке враження, що ви – по інший бік барикади. Ви вдумайтеся трохи», – докоряв водіям керівник Координаційного центру допомоги учасникам АТО в області Юрій Дмитрук.

«Я хочу, щоб ви сьогодні публічно вибачилися перед цією жінкою. І, якщо я цього вибачення не почую, то я зроблю так, що ви більше нікого возити не будете. Незважаючи на закон, ні на що», – пригрозив очільник області.

Зрештою після перепалки водії таки попросили пробачення в матері загиблого воїна.