Тисячі доларів та гривень: опублікували фото грошей, вилучених у митників «Ягодина»

Опублікували фото грошей, вилучених у митників «Ягодина». Кажуть, йдеться про майже 2 мільйони гривень.

Інтернет-видання “БУГ” опублікували фото з місця затримання митника поста «Ягодин» під час одержання «хабара» за видачу дозвільних документів.

Як стверджує джерело видання, під час обшуків на робочих місцях і по місцю проживання в працівників митниці було вилучено близько двох мільйонів гривень.

Нагадаємо, що 6-го вересня військовою прокуратурою Київського гарнізону Центрального регіону України спільно з Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України зазначених осіб було затримано під час одержання 700 та 900 доларів США неправомірної вигоди за видачу дозвільних документів під час митного оформлення вантажу.

Указані кошти митник вимагав та отримав від одного з суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності за видачу необхідних дозвільних документів під час митного оформлення вантажу. У ході одержання неправомірної вигоди він був затриманий працівниками правоохоронних органів, а отриманні кошти вилучено.

За клопотанням військової прокуратури Київського гарнізону Центрального регіону України суд обрав запобіжні заходи для начальника відділу митного поста «Ягодин» Волинської митниці ДФС України та його заступнику в виді тримання під вартою із визначенням застави в розмірі 318 000 гривень – для керівника та 140 000 гривень – для його підлеглого та їх відсторонено від займаних посад.