«Колишній мєнт», «обійти систему»: пригоди п’яного водія і його друзів у Луцьку

Під час нічного інциденту з нетверезим водіям правоохоронцям довелося мати справу і з його агресивним товаришем, який приїхав на допомогу порушникові.

Пригода сталася близько першої години у ніч на п’ятницю, 9 вересня, – пише інтернет-видання “Волинь24“.

Близько 0:30 ночі в районі вул Володимирської активісти “Самооборони Волині” зауважили автомобіль “Рено Трафік”, що зупинився на перехресті та ввімкнув аварійні маячки. Поцікавившись, чи потрібна допомога, активісти помітили, що у водія – явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Відмовившись спілкуватись з активістами, водій завів автомобіль і поїхав. На місце викликали патрульну поліцію. Копи, прибувши на місце, затримали автомобіль, який на той момент заїхав на АЗС.

При перевірці на алкотестері у водія виявили 1,63 проміле алкоголю (норма – 0,2 проміле). Крім того він довго не міг віднайти документи на право керування та на автомобіль. Пояснював, що “виїхав просто купити цигарки”.

На місце події приїхали знайомі водія. Чоловік, що назвався Олегом заспокоював друга переконуючи, що все “порішає”, що він “колишній мєнт” і що знає як “обійти систему” і уникнути покарання.

При цьому чоловіки поводилися досить агресивно з патрульними та самооборонівцями. На місці було складено протокол по ст.130 “Керування ТЗ у стані алкогольного сп’яніння”.