У Ківерцях вирізали замки в редакцію газети

У Ківерцях працівникам районної ради довелося вирізати замки в дверях редакції газети “Вільним шляхом”, аби потрапити в приміщення.

Нагадаємо, у серпні в райцентрі розгорівся конфлікт між районною радою та редакцією місцевої газети. Колектив газети заявив, що в межах роздержавлення ЗМІ влада району нібито хоче підпорядкувати собі газету.

Натомість у райраді пояснюють. Керівництво газети допустило хаос у бухгалтерії та провадить нерозумну господарську діяльність. Згодом рада звільнила за прогул головного редактора газети Марію Хітько, а пізніше в.о. головного редактора призначили Людмилу Михайленко, яка під час виборів працювала в штабі “Батьківщини”, що дало змогу “бунтарям-медійникам” заявити: цю людину лобіює ця політсила.

8 вересня Михайленко прийшла на роботу, але виявилося, що двері в приміщення редакції закриті. Тож працівникам райради довелося застосувати спецзасоби, щоб потрапити всередину.

На місце події викликали поліцію, а пізніше прибули депутати райради, які оглянули приміщення та допомогли Людмилі Михайленко потрапити на робоче місце, де та почала виконувати обов’язки.

Голова районної ради Григорій Недопад каже, що рада готова до співпраці з редакцією газети, крім екс-головреда Марією Хітько, роботою якої в раді незадоволені.