Верховна Рада звільнила волинських суддів: перелік

18 волинських суддів звільнила Верховна Рада України.

Голосування відбулося 8 вересня.

Зокрема, відповідно до постанови № 4697-3 звільнено двох суддів: суддю апеляційного суду Волинської області Катерину Антонюк ‒ у зв’язку з поданням заяви про відставку, а також суддю Володимир-Волинського міського суду Волинської області Леонтія Канівця.

Постановою № 4697-4 у зв’язку з досягненням шістдесяти п’яти років звільнили з посади суддю Господарського суду Волинської області Віктора Кравчука.

Крім того, у зв’язку з поданням заяви про відставку, звільнили з посад суддів Апеляційного суду Волинської області Оксану Завидовську-Марчук та Рожищенського районного суду Сергія Панасюка.

Відповідно до постанови № 4697-5 у зв’язку з поданням заяв про відставку звільнити з посад суддів Апеляційного суду Волинської області: Григорія Бешту, Анатолія Лозовського, Сергія Міліщука, Людмилу Мудренко, Миколу Польового, Галину Силку, Олександра Фідрю, Анатолія Хомицького.

Також без посад залишилися судді Локачинського районного суду Волинської області Ірина Вознюк, Любомльського районного суду Леонід Войтюк та Ігор Мосієвич. Із Нововолинського міського суду звільнили Олександра Галушку, Волинського окружного адміністративного суду ‒ Марію Александрову.