У прокуратурі заплуталися, хто повідомив про «хабар Козюри»

Відомства прокуратури повідомляють різну інформацію про те, хто був джерелом інформацію про нібито пропощицію хабаря від депутата Андрія Козюри.

Про це йдеться в сюжеті Аверсу.

Нагадаємо, 5 вересня прес-служба Генеральної прокуратури України поінформувала: ” 25 серпня представник (ВО “Батьківщина”) депутатських комісій з питань містобудування, архітектури, земельних відносин запропонував начальнику відділу прокуратури Волинської області квартиру у новозбудованому будинку. Хабар посадовець хотів дати за закриття кримінального провадження щодо службових осіб відділу державного архітектурно-будівельного контролю Луцької міської ради, управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в області”.

Оскільки в “архітектурній” комісії міськради лише один представник “Батьківщини” припустили, що цим депутатом був Андрій Козюра.

А 6 вересня він зібрав прес-конференцію, під час якої заявив: вся інформація у повідомленні є банальним наклепом. 

“Жодних звернень чи будь яких пропозицій з вигодою чи без вигоди я не надав жодному представнику прокуратури”, – наголосив депутат.

Він додав, що вважає повідомлення тиском, натомість він не отримав жодних повідомлень про порушення кримінальної справи від 25 серпня, коли нібито вчинялися ці дії. У випадку ж таких порушень його б мали викликати в прокуратуру та «брати в наручники».

Коли журналісти звернулися за коментарем до обласної прокуратури, там відповіли, що інформацію може надати Генпрокуратура, як першоджерело інформації.

Натомість в Генеральній прокуратурі повідомили: волинські стражі порядку попросили розмістити інформацію. “Ця інформація пішла від прес-службі обласної прокуратури”, – сказала представниця правоохоронного відомства.