Створили туристичний мобільний додаток про Луцьк

«Луцьк. Мобільний додаток нашого міста» створили для платформ Android та iOS.

Про це повідомляють в управлінні туризму та промоції Луцькради.

«Тисячолітня історія, велична архітектура, унікальні об’єкти, цікаві фестивалі та щира гостинність, помножені на новітні технології, у підсумку дають сучасний інтерактивний продукт, покликаний спростити ваше життя і перебування у місті Луцьку!» ‒ йдеться в дописі.

Додаток працює українською, англійською і польською мовами і розрахований як на туристів, які приїжджають до Луцька, так і на місцевих жителів.

«Встановивши цей продукт, ви отримаєте у своєму смартфоні універсальний довідник-путівник Луцьком. У ньому подано інформацію про історію, архітектуру, культуру, музеї, цікаві заходи і туристичні родзинки міста», ‒ зазначають в повідомленні.

Обіцяють, що туристи зможуть орієнтуватися за допомогою інтерактивної карти, вибрати найбільш зручні готелі чи хостели для проживання, заклади харчування зі смачними стравами. У додатку також доступні самостійні екскурсії, фотогалерея тощо.

«Просимо вас висловлювати свої враження, пропозиції і зауваження щодо його вдосконалення. Переконані, що спільними зусиллями зробимо цей сучасний інтерактивний продукт ще кращим!» ‒ просять розробники.