За півроку луцькі комунальники заробили 61 мільйон

За перше півріччя 2016 року комунальні підприємства міста заробили 61,4 мільйона гривень, що на 10,6% більше від запланованого заробітку. Поряд із тим принаймні одне підприємство має заборгованість із заробітної плати.

Про це повідомили 7 вересня під час засідання виконкому.

У Луцьку ‒ 19 комунальних підприємств та міський комунальний архів. 14 комунальних підприємств отримали прибуток, 3 працювали в збиток. Загальні доходи склали 61,4 мільйона гривень, що на 10,6% вище від планового показника. Найбільшу суму заробило «Луцьксвітло», ‒ 2,7 мільйона гривень, «Луцький зоопарк» ‒ 526 тисяч гривень та «Їдальня №26».

Не виконали фінансовий план ЖКП №7 та Луцький міський комунальний архів. Окремо відзначили й КП «Луцьктепло» ‒ за надані послуги підприємство отримало 166,7 мільйона гривень. Проте підприємство лишається збитковим через зростання ціни газу, оскільки не відбулося зростання вартості послуг. Суттєво зменшилася дебіторська заборгованість ‒ зі 146 мільйонів до 129

Проте, попри заробітки, підприємства мають значні фінансові зобов’язання. Загальна сума кредиторської заборгованості становить 9,7 мільйона гривень, із початку року борги скоротилися лише на 500 тисяч. Кредиторська заборгованість зросла на КП «Луцьксецкомунтранс» та КП «Парки та сквери». В останньому є заборгованість із зарплати на 100 тисяч.