Констанкевич визначилася з комітетом

Народний депутат Ірина Констанкевич планує працювати в «освітньому» комітеті Верховної Ради.

Нагадаємо, 6 вересня вона склала Присягу народного депутата України.

«Звичайно ж я хвилювалася, складаючи присягу. Є чітке усвідомлення того,  що громада наділила тебе великими повноваженнями і у своїй роботі ти повинен бути відповідальним та чесним», – цитує політика прес-служба «УКРОПу».

«У моїй передвиборній програмі були пункти, які стосувалися питань як мого округу, так і загальноукраїнських проблем. Тому лобіюючи вирішення питань Волині, інтереси своїх виборців, буду відстоювати питання і тих людей, які зараз перебувають в кількісній  більшості, але в меншості – в плані отримання соціальних благ. А це 80 відсотків українців, які перебувають за межею бідності», – сказала Ірина Констанкевич.

Народний депутат говорить, що планує працювати в «освітньому» комітеті Верховної Ради. Вона сподівається, що її багаторічний досвід неодмінно стане в нагоді у вирішенні проблем у сфері вищої та середньої освіти.

Серед першочергових питань, які Ірина Констанкевич, планує озвучити у Верховній Раді – питання занижених цін на приймання молока від населення, монополізму компаній обленерго, несанкціонованої вирубки лісів та незаконного видобутку бурштину.

Ірина Констанкевич наголосила, що для неї взірець політика – засновник фонду «Тільки разом», голова Волинської обласної ради Ігор Палиця.

«Належу до команди Ігоря Петрович і бачу, що робить ця людина останні десять років для розвитку Волині та й країни загалом», – каже Ірина Мирославівна.

«Також успішний політик – це, передусім, патріот. Такий,  який не лише декларує чи ситуативно демонструє патріотизм, а який має в цьому глибоку усвідомленість і своїми вчинками його доводить», – додала Ірина Констанкевич.