Історія від волонтера: ми його групу взяли за годину, а він нас шукав майже три

Ковельські військові розповіли про навчання резервістів, які відбувалися на Рівенському полігоні.

Про це інформують у спільноті «Ковельський центр допомоги 51 ОМБР» у Facebook.

Завершилися збори з військовослужбовцями-резервістами з бойовим досвідом, які організовувало оперативне командування «Захід». Ковельські волонтери розповіли про враження бійців, які нещодавно повернулися з бойового злагодження. Подаємо їхній допис без змін та правок:

«Наші ковельські герої ато повернулися з рівенського полігону з навчання резервістів!
ОК «ЗАХІД» проводило на Рівненському полігоні збори резервістів. Їздили на навчання і наші демобілізовані бійці-земляки, що мають бойовий досвід в зоні АТО.

Головна задача зборів: зберегти бойовий досвід, вдосконалити військові навички. Наші хлопці відпрацювали певні завдання у складі взводів і дуже задоволені собою. Пишаємося такою розповіддю: «Військовий «крутий» поляк-інструктор проводив навчання розвідгруп. Одну – очолив сам, а в іншу потрапили ми – звичайні атошники)). Ми його групу розкрили і взяли за годину, а він нас шукав біля трьох годин!!))».

Хлопці зраділи побачити один одного… Кажуть, що з хвилюванням до сліз знову взяли в руки зброю, керували бойовими машинами. Зовсім не вживали алкоголь: «Ми ж еліта ЗСУ». Трохи нарікають на харчування: «Не голодали, але здебільшого купували продукті самі».

Резервісти мають отримати за навчання добові, але на сьогодні це поки обіцянка. Чекаємо виплат. Також, резервісти мають отримувати щорічну грошову винагороду (відповідно до військових звань а результатів, показаних на навчанні). Поки що невідомі ні приблизні суми ні механізм виплат, ні термін. Ну що ж, запасемося як завжди терпінням… і будемо очікувати…» – йдеться у дописі.