Позов луцького судді до патрульного розглядатимуть в Ківерцях

У Луцьку розгляд позову судді міськрайонного суду Андрія Сівчука до патрульного поліцейського Дмитра Штурми щодо скасування протоколу перенесли до Ківерцівського районного суду.

Справу розглядали розглядали 7 вересня.

Нагадаємо, щодо Андрія Сівчука патрульний поліцейський склав постанову на суддю за частиною 1 статті 122 – автомобіль судді був припаркований ближче ніж 10 метрів до пішохідного переходу. Тож Сівчук позивався до патрульного поліцейського Дмитра Штурми щодо визнання дій протиправними та скасування постанови від 17 серпня 2016 року.

На початку засідання представник Сівчука Олег Антонюк заперечив проти відеозапису у суді. Проте суддя не задовольнив клопотання.

Патрульний Штурма заявив відвід судді міськрайонного суду Віталію Ковтуненку. Мовляв, Ковтуненко не має розглядати справу, оскільки суддя Сівчук є працівником того ж суду. Тож Штурма заявив відвід, аби забезпечити об’єктивний розгляд. Ковтуненко ж ухвалив не задовольняти клопотання за відсутністю обгрунтування.

Проте суддя одразу ж поставив питання щодо передачі справи за підсудністю у територіально найближчий суд. Ковтуненко в ухвалі мотивував перенесення тим, що суддя-позивач теж є працівником міськрайонного суду.

Тож у подальшому справу розглядатимуть у Ківерцівському районному суді.