У Волиньраді – новий депутат

До складу Волинської обласної ради  увійде новий депутат. Ним стане завідувач акушерсько-гінекологічним відділенням Ківерцівської центральної районної лікарні, представниця команди «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Людмила Тимощук.

Нагадаємо, що заступник голови фракції «УКРОП» в облраді Ірина Констанкевич відтепер працюватиме у Верховній Раді, – повідомили у прес-службі партії.

Ірина Констанкевич перемогла на довиборах у 23-му виборчому окрузі (у складі якого – Маневицький, Любешівський, Камінь-Каширський та Ківерцівський райони). За неї віддали свої голоси 44 тисячі виборців (57,42 %).

Згідно із виборчою системою, в облраду могли також потрапити – голова Іваничівської районної організації партії «УКРОП», радник голови Іваничівської райради Сергій Недбайло, голова Раків-Ліської сільської ради Володимир Ніщик або ж голова фракції «УКРОП» у Любешівській районній раді, директор Любешівської дитячої юнацької спортивної школи Валентина Борисюк. Усі троє висловили бажання залишитися на теперішніх посадах.

Людмила Тимощук все життя працює в медицині. Народилася 28 березня 1965 року у селі Хорлупи Ківерцівського району.  З 1983 розпочала свою кар’єру  медичною сестрою у неврологічному відділенні Луцької міської клінічної лікарні. У 1986 році вступила до Чернівецького медичного інституту (спеціальність «лікувальна справа»), який закінчила з відзнакою у 1992 році. З цього ж року і по 1995 проходила навчання в інтернатурі при Львівському медичному інституті. З 1995 по 2000 рік – лікар акушер-гінеколог Ківерцівської центральної районної лікарні. З червня 2000 року – завідувач акушерсько-гінекологічним відділенням цієї ж лікарні. З 1998 по 2015 роки – депутат Ківерцівської районної ради (упродовж чотирьох скликань).