Деклараційні кульбіти: волинський чиновник «згадав» про гектари

Валерій Добринюк (на фото), тимчасово виконуючий обов’язки  начальника ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області, у пізнішому варіанті його декларації про доходи вказав 15 гектарів, які записані на його дружину.

5 вересня ВАР повідомляв, що в декларації чиновника, яка підписана 2 березня 2016 року, не згадана земля його дружини.

Цю декларацію автор публікації отримала з Києва, попередньо надіславши запити у Держпродспоживслужбу і в обласне управління цього відомства. А 6 вересня вона отримала відповідь з обласного управління, в якій була декларація підписана 5 вересня 2016 року.

У цій декларації вказані “забуті” 15 гектарів.

Детальніше читайте у дописі автора публікації Аріни Крапки:

 

Вчора писала матеріал про те, як т.в.о. начальника ГУ Держпродспоживслужби Валерій Добринюк не вказав у своїй декларації за 2015 рік 15 га землі.

Сьогодні приходить відповідь на запит з ГУ Держпродспоживслужби Волині, в якій уже з`вилися 15 га землі! Дивним чином! А декларація підписана самим Добринюком…і вгадайте за яке число? Тадааам…Правильно! Підписана декларація 5 вересня 2016 року! Нагадаю, що декларацію подають до 1 квітня поточного року!

Добре, що я відправила запит по Добринюку ще у Київ, бо коли телефонувала в Луцьку, то по телефону якась жіночка спочатку сказала, що мовляв, “а ми не знаємо”, а “він не зобов`язаний подавати”, а “може вона в Києві і присилайте, мовляв, запит”.

Я відправила два. Один до Києва в Держпродспоживслужбу і один в наше управління, аби отримати декларацію. Так от, по відповіді з Києва, я, власне і писала матеріал про те, що він “забув” про землю”. І декларація його там датується березнем 2016 роком!