Пообіцяли проводити зарядку в різних мікрорайонах Луцька

В Луцькій міській раді обговорили можливості організації ранкових зарядок в майбутньому.

Про перспективи акції говорили у вівторок, 6 вересня.

В міській раді відбулася зустріч заступника міського голови Юрія Моклиці, начальника управління з питань фізичної культури та спорту Юрія Волинця, директора комунального закладу «Спорт для всіх» Наталії Нестерук з представниками спорт- та фітнес-центрів та журналістами.

Владці вручили грамоти та подяки установам та організаціям, які підтримали ініціативу проведення акції «Ранкова гімнастика для всіх». Такі відзнаки отримали Анна Рекретюк, комплекс здоров’я та краси «Diamond», Володимир Горошко – мережа фітнес-центрів «Інтер Атлетика», Маргарита Гасоян – фітнес клуб «Joy Fitness»; Вікторія Побережна – тренажерний зал «СтанОк», Олена Чирук – фітнес-зал «Спорт Лайн»,  Юлія Ткачик – фітнес-клуб «Maximus», Маріанна Манжеровська – клуб спортивного танцю «Форс» та студія «М’Go».

Юрій Моклиця розповів, що таку традицію ранкових зарядок потрібно втримати. За його словами, розпочинається найважчий період і на організаторів чекає багато труднощів.

Нагадаємо, з 17 липня по 4 вересня проводилася загальноміська акція «Ранкова гімнастика для всіх» задля популяризації та пропаганди здорового способу життя. Лучани та гості міста щонеділі мали можливість долучитися до заннять спортом в Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки.

Організатори розповіли, що найменшому учаснику акції – це 6 місяців, а найстаршому  – 74 роки. На заняття приходили і люди з обмеженими можливостями.

Загалом, понад 800 участь в ранковій зарядці взяли учасників.

Організатори також наголосили на тому, що їх просили продовжити  щонедільну гімнастику, а також працювати у мікрорайонах і перенести «Ранкову гімнастику» з 8:00 у неділю на 9:00 у суботу.

Представники спортивних клубів зголосилися проводити заняття в різних мікрорайонах.

Відтак, ранкова гімнастика відбудеться у неділю, 18 серпня, в Центральному парку. Також у цей день проведуть заняття біля Вищого професійного училища №9 та біля РАЦСУ.