Луцьк і Прилуцьке підписали договір про співпрацю

Договір про співпрацю між Луцькою міською радою та Прилуцькою сільською радою підписали на підставі Закону України «Про співробітництво територіальних громад».

Підписання відбулося вчора, 5 вересня, ‒ повідомляють у прес-службі Волинської ОДА.

Як повідомив Микола Романюк, у межах співпраці вже напрацьовані кілька інфраструктурних проектів. Зокрема це ремонт Будинку культури, будівництво дитячого садочка та інші заходи, що сприятимуть розвитку Прилуцької сільської ради.

Окрім цього, у фельдшерсько-акушерський пункт додатково введуть посаду медсестри, гроші на оплату праці якої передбачать у бюджеті міської ради. Також вивчається питання ремонту фельдшерсько-акушерського пункту, який в незадовільному стані, або ж перенесення закладу в інше приміщення.

За словами Романюка, є домовленість, що з нового року медичну субвенцію Прилуцької сільської ради передадуть у бюджет міської ради, аби мати можливість реалізувати заплановане.

Підтвердив сказане і Валентин Арчибасов. Тим більше, що сільська рада самотужки не зможе реалізувати ці проекти, а без них неможливий подальший розвиток.

«Село потребує дитячого навчального закладу і школу, а у разі об’єднання з обласним центром можна розвинути інфраструктуру, тим більше, що Законом України «Про співробітництво територіальних громад» це передбачено», – відзначив Валентин Андрійович.

Окрім цього, Прилуцький сільський голова порушив проблему, яку намагається вирішити з початку своєї каденції, – місце для кладовища, позаяк немає вільних земель. Наразі ж розглядається кілька варіантів.

«Позицію вашу повністю підтримую і вважаю, що робите правильні кроки, адже рано чи пізно це відбудеться. Для мене дуже важливо, що це буде поштовхом для інших громад», – зазначив голова ОДА Володимир Гунчик.