Ковель: депутати хочуть створити жіночу групу

Ковельські депутатки планують створити міжфракційну депутатську групу, входитимуть лише жінки-депутати.

Про це інформує проКовель.

У кабінеті секретаря Ковельської міської ради Віри Федосюк відбулося попереднє організаційне засідання створення майбутньої нової депутатської групи «Рівні можливості».

На ньому голова постійної комісії міськради з питань дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, конфлікту інтересів Олена Матвійчук коротко ознайомила своїх колег із пропозицією заступника виконавчого директора Асоціації міст України Валерія Баранова створити в раді Міжфракційну депутатську групу.

Як йдеться у його листі, ініціатива базується на вимогах Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом і Законом України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», а головною метою МФГ «Рівні можливості» на місцевому рівні є «об’єднання зусиль депутатів задля досягнення рівного становища жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства та місцевих громад».

У Ковельській міській раді з 36 депутатів 8 – жінки, а також. Всі вони представляють різні політичні сили: Наталія Долінко – партію Олега Ляшка, Тетяна Кибиш, Алла Півень та Ірина Роїк – «Солідарність» Блок Петра Порошенка, Наталія Сеник і Галина Стасюк – Всеукраїнське об’єднання патріотів – УКРОП, Олена Клімашевська – ВО «Батьківщина» і Олена Матвійчук – партію «Сила людей». Поговорити про створення нової Міжфракційної групи прийшло лише чотири депутати: Олена Клімашевська, Олена Матвійчук, Наталія Сеник і Галина Стасюк.

Наступна зустріч з цього питання відбудеться 28 вересня, за день до пленарного засідання міської сесії.

1 2