Керівник продспоживслужби на Волині «забув» про 15 га землі в декларації

Валерій Добринюк (на фото), тимчасово виконуючий обов’язки  начальника ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області, за 2015 рік задекларував квартиру в Києві, автомобіль та не вказав 15 га землі його дружини.

До слова, наразі триває конкурс щодо призначення на посаду керівника ГУ Держпродспоживслужби Волині. Валерій Добринюк – один з кандидатів на посаду.

Згідно декларації за 2015 рік, він заробив 11 тисяч 986 грн, а його дружина Руслана Добринюк – 61 тисячу 480 грн. Це дохід, отриманий від провадження підприємницької діяльності.

У власності сім’ї чиновника квартира в Києві площею 56 кв.м, а також автомобіль «Мерседес Спрінтер» 2006 року.

 

«Сховав, коли у виконавчій працював»

Валерій Добринюк не вказав у своїй декларації за 2015 та 2014 роки 15 га землі, які перебувають в оренді його дружини.

Таку інформацію підтверджує Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.

Руслана Добринюк має в оренді 15 га землі в Маневицькому районі Волинської області на території Боровичівської сільради.

Право власності отримала в 2014-му році. Строк дії оренди – 7 років.

 

Добринюк Руслана (скрін з Державного реєстру речових прав)

Добринюк Руслана (скрін з Державного реєстру речових прав)

Цікаво, що саме в той час Добринюк працював на Маневиччині. Був старшим державним виконавцем відділу державної виконавчої служби Маневицького районного управління юстиції Волинської області.

Його дохід за 2014 рік становив всього 5 тисяч 55 грн, тоді як дохід підприємливої дружини – 300 тисяч 636 грн.

В 2016 році він став заступником начальника ГУ Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів у Волинській області, а останнім часом тимчасово виконує обов’язки начальника.

На жаль, додзвонитися до Валерія Добринюка, аби поспілкуватися з ним стосовно його прихованої землі, нам не вдалося. Однак ми відкриті до спілкування  та з нетерпінням чекаємо його коментарів.