Історія від волонтера: головне зараз – зберегти руки

Волинського «кіборга», бійця 80-ої бригади Андрія Луцика прооперували в Києві.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала волонтерка Наталія Попова.

Нагадаємо, що волинянин обморозив кінцівки у січні 2015 року, судинні хірурги столичної клініки Шалімова намагаються врятувати його руки. На жаль, під час двох операцій лікарям довелося ампутувати палець та видалили пучки на двох пальцях.

Подаємо допис Попової без змін та правок:

«Наш Кіборг з Волині, Андрій Луцик, просить щиро подякувати всім небайдужим людям за зібрані кошти на його лікування та операції. На картку дружини пораненого Наталки Луцик завдяки посту в ФБ надійшло 11000 грн пожертв!

Особливо, до сліз, Андрія вразила акція Луцької гімназії 21 «Замість букета на 1-ше вересня – кошти на лікування воїнів АТО», адже сам виховує 2-х синів-школярів!

Гімназисти, їхні батьки та вчителі, гості гімназії зібрали для поранених Героїв АТО 30 000 грн!! Оксана Коваль вам особливий уклін – 15 000 грн вже перераховано йому на картку. Бажаємо діткам та родинам здоров’я та гарного навчального року! Коштів нам наразі вистачає!

А новини в нас такі… На тому тижні Луцику в київській клініці Шалімова зробили чергову операцію… Під час 3-годинного втручання хірурги змінили план операції та лікування – провели лише ліпографтінг на лівій руці (трансплантацію жирових тканин з живота до правої руки для відновлення стану тканин). Лікар Барна І.Є. наголошує , що треба запастися терпінням, – головне зараз не нашкодити, зберегти руки! Тож, скільки ще буде операцій поки прогнозувати важко… На цьому тижні їдемо в клініку нейрохірургії Ромоданова, де займаються нервовими закінченнями Андрія в лівій руці (вживлено нейростимулятор). Болі шалені(Андрій відмовляється від знеболювального – боїться звикнути. Все дуже складно, та ми боремося і невтомно віримо в перемогу над хворобою…

Щиро дякуємо всім, хто допомагає сім’ї Луциків справитися з бідою!

Marina Nedogibchenko – дякую за шалену знижку в аптеці та оперативний пошук дефіцитних ліків.

Дякую волинським виданням за поширення інформації про потреби поранених! Анатолій Котлюк Юрій Сковорода Наталія Малімон Катерина Курбанова Наталия Шепель Лариса Жаловага – процвітання вашим виданням!
Дякую любимим волонтерам Natali Natali Aryvaniuk Inna GoldovanskaЛюдміла Савіна Наталія Слупко Svitlana Rejkina Veronica Popyk Andriy Popyk Anna Lysakova Ната Толмачева Олена Комар Konstantyn ZinkevychИрина Панасюк Anna Vera Наталия Боярина Денис Пятигорец Екатерина Силюк Наталия Гнитецкая Olga Руслан Кашаюк – без вас нічого б не вийшло…. Хай біда обходить ваші сім’ї… Миру, здоров’я! Щастя всім!» – йдеться у дописі активістки.