Волинянин після АТО вишиває ікони, які купують за кордоном

Андрій Слюсарчук, колишній боєць 51 бригади, повернувся з неоголошеної війни на сході України з важким пораненням та двома контузіями.

Каже, що війна забрала його здоров’я, і тепер він не може працювати, аби лікуватися самому  та утримувати родину (має двох синів), але Бог дав взамін талант, котрий допомагає це робити, – пише День.

Чоловік, який ніколи не тримав і голки у руках, вишиває якісним чеським бісером надзвичайно гарні картини, ікони, і святі образи й  були його першими роботами. Нині Андрій може вишити і сорочку, і  рушник, і серветку – усе, що просить замовник.

Його роботи мають наче особливу ауру тепла і стійкості. Картини та ікони волинянина охоче купують і за кордоном: в Італії, США, нещодавно одну з ікон придбала православна церква у Сан-Франциско. Волинські волонтери просять поширити інформацію про талановитого вишивальника. Адже наразі вишивання – єдина можливість Андрієві заробити кошти.

Внаслідок поранення і контузій він і досі, через стільки часу після демобілізації (а поранення отримав під Мар їнкою) не може спати ночами, тому й творить свої кишиті дива ночами, ще й вишиває тільки лівою рукою і напівлежачи (болить спина і досі).

Один з творів Андрія Слюсарчука

Замовити в Андрія Слюсарчука  ікону, картину, сорочку чи рушник можна, зателефонувавши йому 0664328787. 0986307414.