Луцьк: мешканці зібралися на осінню зарядку

Майже сотню лучан зібрала традиційна загальноміська ранкова зарядка у центральному парку. Масові спортивні вправи планують організовувати, доки дозволятимуть погодні умови.

Загальноміська ранкова зарядка відбулася 4 вересня поблизу входу до центрального парку культури та відпочинку імені Лесі Українки, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Як зауважила тренер-інструктор Вікторія Самчук, такі заходи організовують щотижня, починаючи з липня і зацікавлення лучан зарядкою було помітним. Нині, мовляв, люди повертаються до роботи, тому учасників зарядки було дещо менше, ніж влітку. Спортивні вправи, які виконують разом, з її слів, більше «заводять» людей, адже майже ніхто не може змусити себе займатися спортом вдома на самоті. Натомість зарядка у групі налаштовує працювати над собою усе більше і більше, щоб краще виглядати в очах оточуючих. Не кожен може дозволити собі відвідини фітнес-центрів, тож лучани долучаються до загальноміських ранкових зарядок.

Окрім традиційної акції «Ранкова гімнастика для всіх» відбулася силова підготовка для охочих взяти участь у півмарафоні, що запланований на 11 вересня.