Скандал у вінницькому «УКРОПі»: кивають на «волинських товаришів», – ЗМІ

Досить амбітну партію «УКРОП» лихоманить не лише на всеукраїнському рівні. Поки голова Вінницької облорганізації Олександр Лев був відсутній в Україні його змістили з посади, використовуючи якесь фіктивне лист від його імені, – пише видання РЕАЛ.

Екс-головний укропівець регіону запевняє, що партію намагаються розвалити, тому і залишили керувати нею на місцевому рівні депутата облради Григорія Зозулю.

Як пише vlasno.info з посиланням на представника секретаріату партії Ірину Синявську, 30 серпня до Вінниці приїхали нардепи Т. Батенко та В. Купрій. Під їхнім керівництвом відбулися збори, на якому парламентарії зацікавилися «внутрішніми питаннями» парторганізації, в тому числі відсутністю як методичної підтримки з Києва, так і зв’язків з районами.

Тож Батенко сформував робочу групу з підготовки обласної конференції, на якій будуть обрані нові керівні органи. І курирувати цей процес доручили голові фракції «УКРОП» у Вінницькій облраді Григорію Зозулі. Цьому передувало озвучення інформації про те, що Олександр Лев склав із себе повноваження головного «укроповца» Вінницької області, – повідомляє видання.

Як пояснив Лев, «листи» про складання повноважень він по електронній пошті не відправляв і «усуватися» від роботи в організації не планував. Більш того, тоді був за кордоном, а повернувся в Україну на наступний день.

«Про «УКРОП» кажуть як про патріотичну силу і партію Коломойського-Корбана, які зупинили «російську весну». Мені це імпонувало. Зараз управляти партією хочуть волинські «товариші», які і фальсифікували документи. Я не писав ніякої заяви. Знаю, що його відправили з якогось фіктивного «електронного ящика». Природно, що вони зацікавлені в тому, щоб на місцях «управляли» недалекі люди. Якщо Григорій Зозуля представлятиме партію на обласному рівні, то, думаю, політпроект скоро зачахне. Йому не вистачає елементарних знань і навичок. Це ж насмішка», – сказав Олександр Лев.

Варто відзначити, що саме Лев «відбирав» кандидатів до облради перед минулими восени 2015 року виборами, і з його ініціативи Зозуля йшов під першим номером партсписку, тому, коли за «УКРОП» проголосували понад 6% виборців, той автоматично став депутатом.

«Мені сказали, що Зозуля – типу волонтер. Ми представляли партію як патріотичну силу, тому потребували людей, які безоплатно допомагали Україні. Під таким гаслом партія йшла на вибори, і за неї голосували, а я вважав, що потрібно допомогти молодим людям – Григорію і іншим – з соціальним ліфтом. Мабуть, помилявся … «Історію» з нібито моєю заявою я не залишу, тим більше, що є членом політради, і ініціюю розслідування з приводу того, хто його писав», – уточнює Олександр Лев.