Волинський волонтер кличе на зустріч «австраломанів»

Один з координаторів проекту “Меценати для солдата” Руслан Теліпський організовує зустріч, аби розповісти про мандри Австралією.

Про це він пише у Facebook.

“Ця подія для тих, хто любить або хоче розпочати мандрувати, бажає відвідати у майбутньому або хоче дізнатись про Австралію щось цікаве!
Сердечно запрошую всіх вас завтра – у понеділок 5 вересня на 17:00 у Волинську обласну бібліотеку для юнацтва на відкриту зустріч. Також чекаю усіх прихильників «АРТ-блогу», що слідкували за моїми австралійськими перипетіями і активно відгадували загадки у призовому конкурсі”, – повідомив чоловік.

Під час зустрічі він поділиться враженнями від поїздки по маршрутом: Ґолд Кост – Брісбен – Сідней – Канберра – Мельбурн – Джілонг.

“На зустрічі я з задоволенням поділюсь цікавими історіями, пригодами та австралійськими зустрічами. Я вас познайомлю з кухнею, транспортом, місцевими традиціями, регіональними відмінностями, різними закладами, життям аборигенів, тваринами, пам’ятниками, розповім про культуру та інші особливості. Окремо розкажу про австралійський період у моїх дослідженнях та творчості, а також волонтерської місії у співпраці з місцевою діаспорою”, – додав Теліпський.