Депутати хочуть статус курортної зони волинському санаторію

Депутати Волинської обласної ради проситимуть Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Голову Верховної Ради Андрія Парубія надати території санаторію «Пролісок» статусу курортної зони.

Відповідний проект рішення, зокрема ‒ звернення депутатів облради до Верховної Ради України, Кабміну щодо надання території комунального санаторію матері та дитини «Пролісок», опублікували на сайті Волиньради, ‒ пише інтернет-видання Волинь 24.

Проект підготовлений депутатом від фракції «Батьківщина» Валентиною Касардою. Вона ж – багаторічний директор санаторію «Пролісок», що в селі Грем’яче Ківерцівського району.

Зокрема, у тексті звернення зазначено: «Отримання статусу курортної зони для території «Санаторію матері та дитини «Пролісок» стане ще одним кроком у напрямку реалізації заходів Стратегії розвитку Волинської області до року».

Автори проекту рішення переконані, що, за умови надання такого статусу волинському санаторію, колектив зможе залучати більше коштів грантових програм та розвиток курортної території.