Володимир: Саганюк пошпетив автостанцію за погане ставлення до атошників

Працівникам автостанції Володимира-Волинського дісталося від влади за  недостойне ставлення до учасників АТО.

Про це йшлося під час зустрічі міського голови Петра Саганюка з родинам загиблих військових, керівниками автостанції, лікарні, представники управління соціального захисту, а також приватні підприємці, що здійснюють перевезення по місту та району, – йдеться на офіційній сторінці міста Володимира-Волинського у Facebook пише ВолодимирМедіа.

Нагадаємо, у Володимирі час від часу виникають скандали через недостойне ставлення до атошників. Приміром, 27 серпня учаснику АТО не продали пільговий квиток. Сказали, що нема.

Тому ряд зауважень прозвучав від жінок з родин загиблих військових щодо некоректної поведінки водіїв міських маршруток, недостойне відношення працівників міської автостанції.

Кричущою назвав мер ситуацію щодо завершення будівництва та здачі 44-квартирного житлового будинку для військовослужбовців, адже в місті і районі проживають родини загиблих атовців, яким вкрай необхідне житло.

Натомість Анна Головіна попросила проінформувати про те, якими пільгами в медичному забезпеченні можуть користуватися члени їхньої сім’ї.

Також дружини загиблих військовослужбовців попросили сприяти забезпеченню транспортом поїздок дітей на заходи, на що Петро Саганюк відповів, що з транспортом проблем не було і не буде, закликав родини зі всіма проблемами звертатись особисто, адже за кожною із них закріплені працівники виконавчого комітету.