«Нічна варта»: аварії, коти та загадковий суддя

Аби перевірити, чи спокійним для Луцька видасться свято першого дзвоника, “Нічна варта” виїхала на патрулювання по обіді 1 вересня. На той час патрульні поліцейські вже мали вдосталь роботи: у місті – два трупи та кілька крадіжок.

Вулиця Володимирська: «літаюча» ДТП

На Володимирській сталася аварія – «БМВ» врізався в «Мерседес Смарт». Внаслідок удару, враховуючи розбіжність маси машин, «Смарт» буквально «полетів». Зупинив «політ» найближчий паркан.

ЧИТАЙТЕ ПРО АВАРІЮ БІЛЬШЕ ТУТ

Проспект Відродження: син, тато і поліція

Поліцейських викликав лікар, який повідомив, що на Відродження побили 16-ти річного хлопця. У нього – струс мозку, гематома та пошкоджений зуб. Проте хлопець, який вдома сам, поки заяву писати не готовий.

За словами студента, вчора він «дурачився» з одногрупниками. Товариш образив його, тому хлопець вдарив друга, після чого пішов до інших друзів в гуртожиток. Уже в гуртожиток йому подзвонили сказали, що «із ним розберуться». Хлопець же сприйняв це за жарт. Та коли він повертався додому, на нього напали кілька хлопців, які одразу ж  взялися бити ногами.

Хлопець не впевнений, чи буде писати заяву, мовляв, у нього тато міліціонер, йому видніше. Патрульні телефонують батькові. Той розповів, що зранку іде з сином знімати побої та писати заяву.

Патрульні вирушають далі.

Проспект Відродження: «котячі» розбірки

У тому ж самому дворі чути крики та гавкіт собаки. Поліцейський Ігор Воронов іде перевірити у чому справа. Виявляється, що тут виник конфлікт між парою з дітьми та жінкою із собакою. Собака на повідку вже і сам добряче перелякався від шуму.

«Розвела тут звіринець, вже й пройти не можна», – вигукує чоловік, який представився Андрієм. Він розповідає, що жінка із собакою його сусідка. «Чого вона водить його без намордника? Він на дітей кидається», – додає його дружина Наталя. Подружжя налаштоване рішуче: будуть писати на сусідку заяву.

Тим часом до патрульної машини починають підходити сусіди зі скаргами: жінка тримає двох собак та безліч котів. Один із собак живе при вході в підвал, тому люди бояться туди йти. Та й у підвалі жінка нібито розвела кілька десятків котів. «І то ж множаться постійно, зараз їх певно вже десь 60», – додає сусід Олексій. Розповідають про антисанітарію в квартирі,сморід в коридорі та гидкий підвал. «Ну хочеш собі тримати одного-два, ну то будь ласка, але ж не таке», – резюмують сусіди

За словами Наталі, історія тягнеться давно. Раніше жінка розводила собак, та після звернення у КП «Ласка» їх забрали. Тоді жінка й взялася за їх розмноження. Розповідають і про жінок із сусідніх будинків, які нібито їх підгодовують.

Зачувши своє ім’я, вибігає одна із сусідок, яка теж допомагає безпритульним тваринам. «Ти чого їсти котам носиш в наш під’їзд?» – одразу ж нападають жителі сусіднього будинку. Конфлікт розвивається із новою силою. Жінки сваряться між собою, а Наталка вже готова бити сусідку з іншого будинку.

«Ви мені не потрібні, що ви видумуєте? Як і ви мені не треба», – кричать одна на одну учасниці конфлікту

Жінок вгамовують патрульні, а Андрій тим часом показує нам підвал. Щоправда, зараз тут немає котів чи слідів їхньої життєдіяльності. Сусіди скаржаться, що до квартири їхньої собачниці коти залазять по дереву через вікно, а на балконі та тримає собачу будку. «Та що там казати, у мене внук покусаний», – резюмує Олексій.

Оскільки скарги в санепідемстанцію через блохи у підвалі результатів не дали, люди тепер сподіваються на втручання правоохоронних органів.

Вулиця Кравчука: торгова точка, що стала житлом

На Варшавському ринку розгорівся конфлікт між власницею одного з контейнерів та охороною. Жінка живе  у контейнері, а, за правилами ринку, вона може здійснювати тут діяльність лише у визначені години. Тому коли охоронці прийшли її  виселяти, жінка зачинилася із середини та заявила, що не відкриє. Охоронці викликали патрульних.

Із поліцією  жінка теж спілкувалася неохоче, командира роти Олега Вихованця обіцяла відправити «на три веселих букви». За словами охоронців, вона давно тут торгує, та вже приблизно три роки живе у ятці. Ніякого механізму повпливати на жінку немає, з нею може домовитися хіба її син. У продавчині нібито проблеми із психікою.

Зачувши про сина, жінка каже, що вийде лише тоді, коли той приїде. Окрім того, розповідає про написані нею заяви до правоохоронців – її торгову точку нібито кілька разів обікрали, а ніхто нічого не розслідує. Поліцейські видзвонили сина жінки і той пообіцяв незабаром приїхати.

«Син повідомив, що у матері є психічні розлади, в зв’язку із чим вона постійно мешкає або у підвалі, або  у контейнері. У квартирах, які він їй знімав, вона постійно якось шкодила. Син намагався направити матір на лікування, однак цього не вдавалося зробити», – розповів командир 4-ої роти Олег Вихованець.

Патрульні викликали швидку, а син відчинив магазинчик. Його матір госпіталізували до психіатричної лікарні.

Вулиця Карпенка-Карого: суддя, який відмовився пройти тести на алкоголь

БІЛЬШЕ ПРО ЦЕЙ ВИПАДОК ЧИТАЙТЕ ТУТ

Аби забрати автомобіль на місце викликали тверезого водія. Та навіть після його приїзду суддя не вийшов із машини: він усередині перебрався на місце пасажира та так поїхав додому.

Вулиця Рівненська: п’яний, буйний, патріотичний

Патрульні отримали виклик на Рівненську із повідомленням, що  у дворі між будинками хтось голосно лається. Після прибуття на місце там виявили чоловіка,  охочого голосно порозмовляти. На зауваження та прохання патрульних поводитися тихіше хлопець не реагував, навпаки, поводився виклично та агресивно. Тож поліцейські закували голосистого порушника у кайданки.

Щоправда, після цього хлопець не передумав та не заспокоївся. Після питання, куди його повезуть, почув: у міськвідділ. Така відповідь, очевидно, не прояснила для нього ситуацію, тож  він виривався, пручався та не переставляв ногами і з викриками: «У який міськвідділ? У який?» Патрульна Анна Білик кілька разів повторила – у луцький.

«От так-то наша нова поліція працює, нічого не знають», – резюмував хлопець, який вже біля машини відмовлявся сісти, мотивуючи це тим, що він «не раб».

Його відвезли до наркодиспансеру, адже були ознаки того,  що хуліган не зовсім тверезий. Вже біля диспансеру він попросив не знімати його, але одразу ж передумав. «Та яка вже різниця? Давайте селфі, у-гу», – вигукував хлопець, намагаючись показати цікаві і дивні пози. Потім запропонував «для картинки» викрапати кров’ю перед входом у диспансер … герб України.

«Хай вам ці патіотичні чисто україномовні люди пояснюють вам, чого мене затримали», – так пояснив свою поведінку хлопець.

У кімнаті медичних оглядів хлопець вже поводився тихіше, а, виходячи, навіть попросив вибачення у лікарів. «Дівчата, ви той, ізвінітє-прастітє, якщо що не так», – сказав він. У результаті – 2,13 проміле алкоголю в крові та постанова за 178 статтею – поява у нетверезому стані у громадському місці.

 

Василина БОРУЦЬКА