Луценко анонсував арешти нардепів через державну зраду

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що найближчим часом подасть у парламент подання про притягнення до відповідальності нардепів за підозрою у державній зраді.

Про це він заявив на засіданні комітету ВР з питань національної безпеки, – пише Українська правда.

“Генпрокуратура не забуває про їхніх (Росії – ред.) співвиконавців цієї трагедії. Ними є сепаратисти, громадяни України. І ви всі добре знаєте, що ГПУ за три місяці мого керування вийшла на результат, який дав можливість затримати і заарештувати екс-нардепа, керівника фракції “Партії регіонів” Єфремова та ряду його осіб”, – сказав він.

Луценко також нагадав про затримання мера Торецька за статтею “держзрада”.

“Це не кінець, це тільки початок. Я планую внести на розгляд Верховної Ради інші подання про притягнення до відповідальності за підозрою у державній зраді інших діячів, в тому числі тих, хто має депутатські звання”, – сказав він.

“При чому довго відтягувати не збираюся. Слідство зараз добирає останні факти, щоб я зміг сформувати підозру подання у Верховну Раду”, – додав Луценко.

Як відомо, 1 серпня Єфремова взяли під варту на 60 діб – до 28 вересня.

Вранці 30 липня стало відомо, що Єфремов затриманий за підозрою у посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України.