ТОП-5 фішок ЖК «Супернова»*

Що ми знаємо про «Супернову»? Величезний житловий квартал,  затишне місце, багато зелені, розвинута інфраструктура, безпечна територія, якісний дизайн, продумане планування… Усе це ми знаємо.

Але коли «залізти» глибше – стає ще цікавіше. Що чекає мешканця майбутньої квартири? Які сюрпризи, приємні несподіванки і зручності, що роблять життя ідеально комфортним і затишним?

До вашої уваги – п’ятірка найкращих «фішок» квартир у «Супернові», які найчастіше називають покупці.

 

  • Теплі підлоги. При ремонті квартир сьогодні багато хто робить теплі підлоги. А БК «Інвестор» одним з перших зробив це нормою! Кожна квартира «Супернови» має підігрів підлоги у коридорі, санвузлі і кухні.
  • Відокремлена шахта ліфта. Незначна деталь, скажете? А от і ні! Пригадайте наші типові багатоповерхівки. Правда, нікому не хотілося жити у квартирі, за стіною якої їздить ліфт? Це холод і додатковий шум. У будинках «Супернови» шахта ліфта стоятиме окремо – посередині великого коридору, і обійти її можна буде з усіх боків. Зручно, практично і по-європейськи.
  • Два санвузли. Частина квартир у «Супернові» обладнана двома санвузлами. «Необов’язкова розкіш» насправді є неймовірно зручним рішенням того, як покращити комфорт мешканців і їх гостей. Ніяких «ну ти там ще довго?», ніякої товкотнечі по ранках, і додатковий «бонус» для друзів, які зупинилися у вас переночувати.
  • Панорамні вікна. Уявляєте цей чудесний вигляд з вікон «Супернови»? На старе місто, річку, луг, ботанічний сад… Масштабності панорамі додаватимуть вікна до підлоги – тільки такі будуть у новому житловому комплексі. При цьому не варто боятися холоду – такі вікна матимуть 5-камерний профіль і 2-камерний енергозберігаючий склопакет.
  • Дворівневі квартири.Останні два поверхи будинків «Супернови» будуть дворівневими квартирами. Ніяких недоступних, мегадорогих і величезних «пентхаусів»! Усе доступно і практично. Судіть самі: дворівнева квартира площею 72 квадратні метри. Внизу – кухня і кімната, вгорі – ще дві кімнати. І при цьому ціна – як і за однорівневу квартиру такої ж площі.

 

Те, що раніше вважалося «малодоступною розкішшю», для «Супернови»  – норма!