ЗМІ: Двоє луцьких депутатів хочуть очолити департамент архітектури

“Радикал” Костянтин Петрочук (на фото зліва) і депутат від “Солідарності” Олександр Козлюк хочуть очолити департамент архітектури Луцької міської ради, – повідомляють волинські ЗМІ.

На місце начальника нового департаменту дуже хотілося Костянтину Петрочуку, а там вже бачив себе Олександр Козлюк, який, як нам стало відомо, «вичерпав себе на посаді» (начальника управління розвитку підприємництва та реклами тої ж міськради. – авт.), – пише на сторінках ВолиньPost Костянтин Яворський.

Нагадаємо, 31 серпня в Луцькій міській раді після годинного обговорення депутати таки не підтримали пропозиції ліквідувати управління містобудування та архітектури та створити департамент архітектури, містобудування та культурної спадщини.

ДИВИТИСЯ РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

20 з 42 депутатів Луцької міської ради підтримали проект рішення. Тож для ухвалення цього рішення бракувало 2 голоси і його розгляд переноситься на чергову сесію, дату якої ще не призначили.

Як пише ВолиньPost, рішення не пройшло, бо “УКРОПівці” несподівано, певно і для самих себе, знайшли підтримку у фракції радикалів. А все тому, що не збіглися інтереси претендентів на крісло. Радикали бачать на посаді керівника нового департаменту свою людину, а команда мера – іншу.