Волинянам хочуть обмежити доступ до сесії облради

В обласній раді зареєстрували проект рішення, за яким особа, яка має намір бути присутньою на пленарному засіданні обласної ради, повинна буде за два дні, що передують сесії, подати відповідну заяву.

Автором документу є Володимир Кучер, ‒ пише Конкурент.

Передбачено, що громадянин повинен буде вказати своє ім’я, місце роботи, характер і рід занять, мету перебування на сесії та номер телефону або іншого засобу зв’язку.

Своєю чергою, працівники обласної ради формуватимуть список і повідомлятимуть тих, кому дозволять бути присутнім на сесії. «Обраним» для проходу потрібно буде пред’явити документ, який засвідчує особу.

Також пройти до сесійної зали, предʼявивши службове посвідчення, матимуть змогу: працівники Волинської обласної ради, голови Волинської обласної ради попередніх скликань, працівники Волинської обласної державної адміністрації, народні депутати України та їхні помічники, депутати районних, міських, селищних, сільських рад області та їх помічники, представники акредитованих засобів масової інформації, керівники та їх заступники органів СБУ, прокуратури, Національної поліції, судів.