У селищі на Волині на колінах зустрічали загиблого добровольця

Поховали добровольця Андрія Герасимчука, який помер внаслідок отриманих травм в ДТП.

Прощалися із військовим у четвер, 1 вересня.

Учасник бойових дій Андрій Герасимчук потрапив у ДТП 23 серпня. Помер хлопець від отриманих важких травм 30 серпня. На наступний день тіло привезли до рідного Луцька.

Андрій Герасимчук народився 23 лютого 1996 року у Луцьку. Навчався у Луцькій загальноосвітній школі № 13 та ПТУ №9. Він брав участь у Революції Гідності, де отримав поранення. Коли розпочалася війна на сході України, пішов добровольцем в АТО. Воював у складі батальйону “Торнадо”.

На вулиці Чернишевського, де проживав хлопець, зібралося чимало людей – рідні, друзі, однокласники, бойові побратими та бійці інших підрозділів.

На вулиці біля дому священники відправили службу та колоною вирушили на вулицю Львівську. Супроводжували до церкви автомобіль патрульної поліції, активісти громадських організацій “Автомайдан України, Луцьк”, ЦК “Азов”, “Самооборона Волині”, родичі і близькі.

У церкві відправили молебень та помолилися за душу добровольця.

Опісля колоною проводжали до рідного селища батьків загиблого – Дубище, Рожищенського району.

Дорогою колону із тілом зустрічали небайдужі громадяни – навколішки, із лампадками. Шлях до рідної хати односельчани встелили живими квітами.

На кладовищі зібралося чимало людей, щоб провести хлопця. Священослужителі відправили службу та просили підтримати родину у їхньому горі. Військовослужбовці організували траурний салют із рушниць та пістолетів.

До слова, під час похорону на полі усі спостерігали як маленьке торнадо набирає обертів та розвіюється в небі. Хлопець був бійцем батальйону “Торнадо” усі сприйняли це як знак, що душа Андрія відійшла на небо.