Ремонт траси Луцьк-Львів майже завершили

Голова облдержадміністрації Володимира Гунчик пообіцяв взяти на особистий контроль встановлення службою автомобільних доріг дорожніх знаків у зонах карантину, адже поінформованість про небезпеку має зробити людей більш відповідальними та уважними.

Про йшлося під час наради щодо ремонту траси Луцьк-Льввів, який майже завершили, – повідомили у відділі інформаційної політики ОДА.

Окрім того, про стан ремонту дороги державного значення Луцьк-Радехів-Львів доповів заступник керівника з будівництва Служби автомобільних доріг у Волинській області Ншан Антоняк. Він зазначив, що нині верхній шар дороги уже покладений, приступили до завершального етапу прокладення з’їздів і усі роботи обіцяють завершити до 5 вересня поточного року.

Не до кінця залишається вирішеною проблема руху великовагового транспорту. Відтак, потрібно підготувати пропозиції для внесення змін до чинного законодавства щодо посилення відповідальності.

Зокрема, як вважають учасники робочої наради, потрібно зобов’язати до сплати штрафу не лише перевізників, але й вантажовідправників.