Перший дзвоник в школі №3: фото

У школі №3 перший дзвоник, як і в інших навчальних закладах, розпочався з хвилини мовчання за загиблими у війні з Росією.

Привітати учнів та педагогів школи з новим навчальним роком прийшли луцький міський голова Микола Романюк, начальник управління освіти міської ради Олег Гребенюк, депутат міської ради Микита Рабан, – повідомили у прес-службі мерії.

Цей день завжди особливо урочистий для першокласників, які з цікавістю та захопленням вперше переступають шкільний поріг. Тому із вітальним словом міський голова звернувся насамперед до них. Микола Романюк зазначив, що цього року понад три тисячі дітей нашого міста стали першокласниками. Побажав їм гарно навчатися та здійснення мрій.

“Слава Богу, з кожним роком у місті збільшується кількість першокласників. У Луцьку народжуються дітки, а це значить, що місто матиме хороше майбутнє”, – сказав Микола Романюк. Він привітав і одинадцятикласників та побажав їм, щоб знання здобуті у школі допомогли реалізувати себе у житті.

ДИВИТИСЯ ФОТО З ПЕРШИХ ДЗВОНИКІВ У ВОЛИНСЬКИХ ШКОЛАХ

Директор ЗОШ Віктор Савчук подякував міській владі, батькам та спонсорам за допомогу у підготовці до навчального року школи. Зокрема, замінили вікна в актовій залі, відремонтували класні кімнати та майстерні, здійснили благоустрій шкільного подвір’я. Директор також висловив слова вдячності та вручив Подяку Світлані Лісовій, яка неодноразово у свою родину брала дітей із Волновахи, які приїжджали до Луцька на Великдень, на літній відпочинок.

Символічними дарунками для першокласників були книги від одинадцятикласників. Саме першокласники були головними учасниками святкового дійства, тож на лінійку вони крокували під вишиваними рушниками, та й на перший урок у приміщення школи їх запросили першими. А покликав дітей за парти традиційний шкільний дзвоник.