Перший дзвоник у школі №10: фото

Під стінами школи №10 у вишиванках та з букетами зібралися школярі.

Серед них – і ті, хто цього року вперше сяде за парти. Власне, саме їм вчителі та старші учні бажали щасливої дороги стежинами знань, ‒ пише Волинський інформаційний портал.

«Ви прийшли на нашу лінійку радісні, але схвильовані. Попереду у вас – зустріч з надзвичайно цікавим навчанням, з підручниками, які будуть вести в ці подорожі по країні знань. Вас очікують світлі, просторі, гарно облаштовані класи, спортивні зали, їдальня, актовий зал, весь навчальний комплекс. Все для вас», ‒ звернувся до першачків директор школи Олег Михальчук.

Не забув він у промові і про тих своїх вихованців, які навчаються останній рік.

«Дорогі мої одинадцятикласники, наші випускники, я хотів би побажати вам, щоби ви цей рік максимально зосередились на досягненні і на здобутті знань, які будуть вам надзвичайно потрібні при здачі незалежного оцінювання. Тому давайте ми всі разом, разом – до перемоги. Я хочу, щоб цей рік для вас був надзвичайно важливим і успішним», ‒ сказав директор.

Привітати школярів зі святом прийшли і представники міської влади. Вітання учням і вчителям лунали від директора департаменту бюджету і фінансів Луцькради Лілії Єлової.

Школярі, батьки та педагоги, попри радість з нагоди свята, не забувають і тих, завдяки кому вони мають можливість йти до школи під ясним небом мирного міста. Хвилиною мовчання вся школа вшанувала воїнів, які ціною свого життя виборювали мир для України.

ДИВИТИСЯ ФОТО З ПЕРШИХ ДЗВОНИКІВ У ВОЛИНСЬКИХ ШКОЛАХ

Традиційно першокласникам дали право першими зайти у школу. Там на них чекають зручні парти, та відремонтовані класи. Тож керівництво школи не оминуло подякувати й тим, без кого навчання не було б таким комфортним.

«Я хотів би подякувати нашим спонсорам. Це ті люди, які не лишилися байдужими до наших проблем. Особливо хотів би подякувати депутату Луцької міської ради Петру Нестеруку, який водночас є батьком нашої учениці», ‒ зауважив він.