Ковель: чоловік на роботі пережив клінічну смерть

У працівника «Ковельтепло» на робочому місці сьогодні, 1 вересня, стався сердечний приступ, в результаті чоловік пережив клінічну смерть. Медики швидкої допомоги, які прибули на виклик, провели невідкладну реанімацію та «повернули чоловіка з того світу».

Про це повідомляє Інформаційне агентство Волинські новини з посиланням на власні джерела.

Випадок стався у котельні, що знаходиться на вулиці Незалежності у Ковелі та підпорядковується підприємству «Ковельтепло». Близько 12:00 знепритомнів 58-річний оператор котельні.

Медики «швидкої допомоги», які прибули на місце виклику, діагностувати у чоловіка клінічну смерть та провели невідкладні реанімаційні заходи на місці. За допомогою дефібриляції серця медикам вдалося відновити серцебиття та стабілізувати стан хворого.

Пацієнт був доставлений в Ковельську центральну міську лікарню без свідомості. Наразі чоловік перебуває під наглядом медиків.

Цікаво що, в адміністрації підприємства теплових мереж «Ковельтепло» за станом на 17:00 сьогодні, 1 вересня, про випадок з їхнім працівником нічого не знали. Коли журналісти попросили адміністрацію перевірити інформацію, юрист підприємства заявила, що в кінці робочого дня вже нічого не зможе дізнатись.

«Там щось сталося в обідню перерву, здається йому стало зле. Зараз я вже нічого не дізнаюсь, тому що у нас закінчується робочий час» – прокоментувала ситуацію юрист підприємства.

Раніше повідомлялось, що сьогодні, у четвер 1 вересня близько 11.00 в Луцькій загальноосвітній школі-ліцеї №22 під час урочистої лінійки у жінки зупинилося серце. Мама одного з учнів знепритомніла, пізніше виявилось, що у неї медики констатували зупинку серця. Після здійснення реанімаційних заходів стан жінки вдалося стабілізувати.